Сучасний бізнес висуває досить високі вимоги до ІТ-інфраструктури та комп’ютерних мереж зокрема, що зумовлює складність їхньої структури. Чим ширша структура та кількість ланок, що входять до її складу, тим вища ймовірність появи вразливих місць у мережі. Таким чином, ми маємо палицю з двома кінцями: розширюючи комп’ютерні мережі відповідно до зростаючих вимог бізнесу, мимоволі підвищується ймовірність часткової втрати або витоку комерційної інформації, що за нинішніх жорстких ринкових умов може мати великі негативні наслідки. У зв’язку з цим інформаційна безпека є обов’язковою умовою функціонування будь-якого бізнесу. Вирішити це завдання здатні лише професіонали, які мають глибокі знання та досвід у сфері побудови та забезпечення безпечного функціонування комп’ютерних мереж.

При побудові безпечних комп’ютерних мереж необхідно унеможливити виникнення як зовнішніх загроз, пов’язаних з довкіллям ІТ-інфраструктури, так і внутрішніх загроз, які можуть виникнути безпосередньо в комп’ютерній мережі.

При усуненні зовнішніх загроз необхідно забезпечити контроль вхідного та вихідного Інтернет трафіку, безпечний віддалений доступ до комп’ютерних мереж для співробітників компанії, захист комп’ютерних мереж від вірусів та хакерських атак та спаму.

З внутрішніх загроз, які можуть виникнути безпосередньо в комп’ютерній мережі, необхідно виключити або мінімізувати ризики, пов’язані з пристроями введення-виведення інформації, забезпечити захист від збоїв та втрати важливих відомостей, архівування та резервне копіювання важливої ​​інформації, а також розмежування прав доступу до інформації.

  Робота із забезпечення безпеки сервера включає такі етапи:

  • Аналіз існуючої ІТ-інфраструктури та вимог до системи безпеки;
  • Виявлення вразливих місць;
  • Розробка плану заходів для підвищення безпеки серверів до необхідного рівня;
  • Виконання робіт згідно з планом;
  • Контроль та супровід ІТ-безпеки.

  Після проведення зазначених робіт Ви будете впевнені в надійному захисті своєї інформації, зможете контролювати доступ співробітників до конфіденційної інформації, негайно отримувати інформацію про несанкціонований доступ та можливі джерела атак, швидко відновлювати дані у разі втрати або внаслідок збоїв.

  Наші фахівці мають багаторічний досвід у сфері забезпечення безпеки ІТ-інфраструктури. Ми забезпечуємо високу надійність роботи ІТ-інфраструктури різного рівня складності. У нашій компанії працюють ІТ-фахівці з високою кваліфікацією та вузькою спеціалізацією, що гарантує Вам професійні рішення у питаннях, пов’язаних із забезпеченням інформаційної безпеки.

  Ви можете подивитись”Звіт оптимізації безпеки інтернет-магазину” про виконану роботу з виявлення і оптимізації IT безпеки на прикладі інтернет магазину. А також звіт щодо звернення клієнтавидалення та захист від вірусів та звіт з тестування вразливості Windows машини

  Основні роботи із забезпечення захисту сервера та сайту:

  Розробники регулярно усувають уразливості в операційній системі, програмному забезпеченні тощо. вони відповідають за те, що їхній продукт був безпечний. Тому застосування цих змін (установка оновлень, патчів), внесених розробниками, є важливим етапом у ІТ безпеки.

  Вірус – це шкідливий код або програма, яка порушує роботу нашого ПЗ, збирає конфіденційну інформацію, використовує ресурси сервера в незаконних цілях (розсилає спам, використовує для атаки на інші сервери і т.п.). чорний список, втрати інформації, збій роботи сервера, простий, витік конфіденційних даних та ін.

  Фаервол це між мережевий екран, який служить для захисту від зовнішніх вторгнень, він блокує не використовувані з’єднання, і захищає на прикладному рівні.

  DDos атаці піддаються сайти шляхом надсилання величезної кількості запитів. Мета атаки – відмова системи. Велика кількість запитів потребує ресурсів на обробку кожного, при цьому використання ресурсів сервера доходить до 100%, що призводить до відмови роботи системи та простою сайту.

  Шифрування – це обробка даних таким чином, що навіть якщо зловмисник отримає дані, то вони не будуть читані для нього.

  VPN найчастіше використовують для організації віддаленої роботи з офісною мережею. Тобто. завдяки використанню VPN співробітники можуть отримати безпечний доступ до своїх комп’ютерів з дому.

  " tab_id="345beb8a-bd34-7"]

  Бекдори — встановлені зловмисниками програми для отримання доступу до системи. Ні кому не хочеться, щоб його ресурс використовували для протиправних цілей, тому захист від шкідливого коду та вірусів позбавить цієї проблеми.

  [/vc_accordion_tab]

  Налаштування антиспаму захистить ваших користувачів від потоку листів, що не стосуються роботи. А з налаштованим DKIM (цифровий підпис для листа) та SPF (налаштування домену відправника) листи надіслані вами не потраплять до СПАМу.

  Регулярне оновлення усуває можливу вразливість системи.