Microsoft 365 (раніше Office 365) — це хмарне рішення для продуктивної роботи, яке створено, щоб допомагати людям досягати більшого на роботі та в особистому житті. До нього входять найкращі у своєму класі програми Office, інтелектуальні хмарні служби та розширені інструменти захисту даних.

Microsoft 365 – призначений для великих організацій, але його також можна використовувати для середніх і малих підприємств, яким необхідні передові засоби забезпечення безпеки та продуктивності.

Коли бізнес вирішує перейти в хмару, навряд чи компанії вдасться налагодити роботу у хмарі швидко та ефективно, якщо співробітники не повною мірою розуміють загальну концепцію хмарних технологій.
Ми у доступній формі познайомимо керівництво та співробітників компанії з хмарними рішеннями Microsoft. Допоможемо впровадити, протестувати та підтримувати новий інструмент для ефективного ведення Вашого бізнесу.

Основні програми, що входять до складу Microsoft 365:

Microsoft 365

Використовуйте завжди актуальні версії Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote та ін. для пристроїв з iOS та Android для телефонів, планшетів та ПК.

Використовуйте веб-версії Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote та інших продуктів.

Організуйте спільну роботу з функціями редагування в реальному часі (кілька користувачів можуть разом працювати над одним документом).

Ваші співробітники мають поштові скриньки корпоративного формату, розміром 50 ГБ.

Зберігайте файли у хмарному сховищі OneDrive розміром 1ТБ для співробітника та надайте до них спільний доступ.

Проводьте онлайн-збори та здійснюйте відеодзвінки за участю до 300 користувачів у Microsoft Teams.

Програми Microsoft 365 для бізнесу

доступность

Цілодобова доступність

Офіс доступний завжди та скрізь через Інтернет. Вам не потрібно більше переживати: доступність служб 99,9%.

безопасность

Безпека даних

Проактивний моніторинг кількох рівнів захисту з використанням найсучасніших технологій убезпечить дані клієнтів.

простота использования

Простота використання

Налаштування служб Microsoft 365 займуться наші фахівці. Використання програм максимально просто. При необхідності будуть проведені демонстраційні навчання.

Супровід рішень

Будь-які проблеми Ви зможете вирішити через службу підтримки ITFB. У разі потреби наші фахівці відкриють кейс у Майкрософт.

Співпраця з ITFB

Ми позбавимо вас листування з глобальною техпідтримкою Microsoft і надамо ефективне вирішення питань, пов’язаних з роботою продукту. Перевага роботи з нами – це відкритий діалог, оперативний пошук рішень на користь вашого бізнесу, а також гнучкий прайс – вартість послуг адміністрування та технічної підтримки – залежить тільки від кількості. часу, витраченого на поставлені завдання.

Перечень услуг:

Проводимо первинну консультацію щодо можливостей пакетного рішення Microsoft 365, визначаємо етапи впровадження/міграції, проводимо попередній прорахунок вартості робіт.

Проводимо впровадження/міграцію для перших 5 користувачів, збираємо питання, тестуємо впроваджене рішення, навчаємо перших 5 користувачів роботі у новій системі (за матеріалами, онлайн) та узгодження подальшої повної міграції.

Проводимо впровадження/міграцію для всіх користувачів, збираємо питання, тестуємо впроваджене рішення, навчаємо користувачів роботі в новій системі (за матеріалами).

Проводимо навчання для користувачів по роботі в новій системі (за матеріалами, онлайн).

Ми можемо здійснити міграцію вмісту поштових скриньок користувачів з вашої поштової системи до Microsoft 365. Для перенесення електронної пошти ми використовуємо Internet Message Access Protocol (IMAP). Зверніть увагу, що переноситися будуть лише папки електронної пошти та сама пошта.

Ми мігруємо до Exchange Online усі ваші поштові скриньки з календарями, завданнями, контактами та іншою інформацією. Також будуть змігровані файли та документи з Google Drive до OneDrive для бізнесу.

Потрібна консультація?

Щоб отримати консультацію або замовити одну з послуг, пов’язаних із Microsoft 365 (ранее Office 365) для свого бізнесу, необхідно зателефонувати за контактними номерами, вказаними у шапці сайту або у розділі «Контакти». Також Ви можете залишити заявку на сайті або замовити зворотній дзвінок. Ми надаємо послуги у будь-якій точці світу.

  Знавіщо ж потрібний Office 365 насправді?

  Office 365 справді корисний у корпоративному сегменті. Переваги для організацій різного масштабу без необхідності утримувати власну IT-інфраструктуру, яка потребує великого бюджету як на етапі впровадження, так і подальшої роботи. У цьому випадку для компанії вигідніше винести Active Directory, Exchange сервера, Lync та інші корпоративні елементи в хмару Microsoft, оскільки супроводом та підтримкою робочого стану зможуть займатися наші спеціально навчені співробітники, а не коштовний штатний адмін.

  Переваги Microsoft 365:

  Знайомі програми

  Office 365 включає відомі всім додатки: Outlook, Word, Skype, Excel, OneNote, Publisher і PowerPoint. Однак має ряд розширень функціоналу. Можна працювати онлайн і офлайн, редагувати спільно документи, синхронізувати документи на робочому столі і всіма пристроями і не тільки.

  Просте використання

  Після налаштування Офіс 365 для бізнесу нашими спеціалістами ви одразу можете приступати до роботи, при необхідності можемо провести навчання.

  Легка взаємодія

  Ви можете створити портал для обміну конфіденційними документами як всередині, так і поза Вашою компанією, який буде захищений паролем. Використовуйте переваги месенджера, надсилайте повідомлення співробітникам та клієнтам, плануйте в аудіо/відео зустрічі, надайте керування робочим столом.

  ІТ підтримка

  Microsoft 365 підходить для невеликих, середніх і великих підприємств, які не мають ІТ-команди, таким чином Ви значно скорочуєте витрати на ІТ-інфраструктуру. Завдяки Microsoft 365 Ви можете відразу починати роботу і зосередитися на основному бізнесі.

  Робота в онлайн

  Календарі, контакти, онлайн-зустрічі, поштову скриньку на 50 ГБ, обмін миттєвими повідомленнями, спільне редагування документів та багато іншого можна виконувати на будь-якому пристрої з Інтернетом.

  Професійне середовище

  Ви на собі зазнаєте всіх переваг хмарних бізнес-сервісів. Office 365 включає інструменти проектування, що дозволяють легко створювати професійний PPT-сайт з відкритим доступом за лічені хвилини.

  Універсальність

  Можна працювати де та коли Вам зручно з планшета, смартфона, ноутбука. Вам просто потрібне підключення до Інтернету. Навіть якщо Ви подорожуєте, Ви маєте можливість отримувати доступ до електронної пошти та документів з Вашого мобільного пристрою, що дозволяє Вам завжди бути в курсі справ Вашого бізнесу.

  Гарантія стабільності

  Microsoft будує свої системи з огляду на вимоги відмови та гарантує безвідмовну роботу 99,9%

  Безпека даних

  Ви використовуєте самі системи, якими користується Microsoft та інші великі корпорації для захисту електронної пошти, документів і мереж. Microsoft забезпечує безпеку, моніторинг, захищає від крадіжки, спаму та шкідливого.

  В одному місці

  Ви самі вибираєте потрібні програми. Постійно випускаються нові бізнес-додатки. Можна додати їх до домашнього екрана Office 365 і легко почати використовувати.

  Авто оновлення

  Всі програми регулярно оновлюються для покращення безпеки та для розширення функціоналу.