Клієнти ITFB зазвичай заощаджують 30%-40% на витратах на інфраструктуру після того, як ITFB завершує міграцію в хмару або оптимізацію хмарної вартості інфраструктури. Хоча фактична економія залежить від вашої інфраструктури. Ми проектуємо надійність, масштабованість та безпеку, і при цьому ми зазвичай можемо створити інфраструктуру, яка значно дешевша, ніж звичайні шаблони ІТ інфраструктури.

Як витрачати гроші на хмару?

Найбільш поширений спосіб, яким організації надають ресурси хмарних обчислень, – це виділення певної фіксованої кількості екземплярів комп’ютерів у своїх постачальників хмарних обчислень з використанням параметра на запит. Щоб забезпечити простіше управління, зазвичай кожен екземпляр виділяється для однієї мети, а кількість екземплярів вибирається так, щоб досягти теоретичного або практичного максимального навантаження.

Давайте поговоримо про проблеми з таким налаштуванням та про те, як ми їх вирішуємо.

Розуміння, куди йдуть ваші гроші є найважливішим компонентом контролю витрат. AWS надає хороші звіти, але вони не знають, для чого ви використовуєте свою інфраструктуру. Однією з ключових рекомендацій, яку завжди реалізує ITFB, є маркування ресурсів. Таким чином, ви можете розгорнути ці теги, щоб точно зрозуміти, як розподіляються витрати.

Примірники на вимогу в AWS (і еквівалентах інших постачальників) є найдорожчим способом купівлі обчислювальних ресурсів. Вони доступні миттєво, гарантовано не підуть без попередження і спустошать вашу кишеню.

ITFB зазвичай використовує надмірні точкові екземпляри в зонах доступності, щоб надати вам комп’ютери за частку від вартості за екземпляр — зазвичай 10% вартості.

Якщо ви плануєте пікове використання, за визначенням ви витрачаєте даремно. Ще гірше, коли ваш маркетинговий відділ “здійснює переворот” і не попереджає інженерів, ваші системи споживають більше ресурсів. Впроваджуючи автоматичне масштабування, ми гарантуємо, що завжди використовуватимете потрібну кількість ресурсів (і якщо ваш трафік зросте, ви будете готові).

Деякі інші переваги автоматичного масштабування полягають у тому, що він дозволяє надавати точкові екземпляри в зонах доступності, підвищуючи ваші витрати і надійність.

З усіх поважних причин, якщо ви працюєте зі стаціонарними серверами, ви зберігаєте один тип програми для кожного сервера. Але це все ще коштує вам грошей, тому що ви використовуєте занадто багато серверів (і дорогих на вимогу).

Ми рекомендуємо створювати контейнери для програм та використовувати серверні кластери для запуску цих контейнерів. Таким чином, ви використовуєте лише кількість серверів, необхідну для запуску всіх ваших програм. Це також сприяє роботі з точковими екземплярами та автоматичному масштабуванню – ваш кластер масштабується до загальної активності, і він призначений для обробки віддалених екземплярів.

Управління витратами у хмарі

Ми будемо раді проаналізувати вашу інфраструктуру з метою зниження витрат за повного переходу на нову інфраструктуру або без неї. Вище наведено деякі поширені проблеми, з якими ми стикаємося, і прості способи допомогти вам контролювати та оптимізувати ваші хмарні витрати. З повним оглядом вашої інфраструктури ми можемо знайти проблеми та рішення у вашій конкретній установці.