Amazon розгорнула свої сервіси хмарної інфраструктури досить давно – у 2006 році. Проте спочатку вона переважно використовувалася окремими користувачами та малими підприємствами. Згодом вони виросли у можливостях та складності, ставши найбільшим постачальником послуг хмарної інфраструктури.
Веб-служби Amazon (AWS) надає доступ до різних хмарних служб, включаючи хмарні обчислення, інфраструктуру як послугу або платформу як послугу. Компанії різних розмірів можуть використовувати їх як основу своєї власної інфраструктури, використовуючи переваги потужності та надійності.

Наші експерти AWS допомагають організаціям навчитися використовувати продукти та послуги AWS спеціально призначені для індивідуальних потреб, починаючи від проектування інфраструктури, впровадження та підтримки сервісів AWS.

Консалтингові послуги AWS включають:

Міграція в хмару AWS

Наші консультанти AWS проведуть аудит вашої існуючої інфраструктури, щоб зрозуміти нюанси вашого поточного стеку та виробити дизайн та стратегію для реалізації хмарної міграції AWS.

Безпека понад усе

Коли ми створюємо нову інфраструктуру AWS, ми з самого початку створюємо систему безпеки, дотримуючись принципу найменших привілеїв. Роблячи це, ми гарантуємо, що ваші системи захищені від зовнішніх загроз, а також від внутрішніх загроз, таких як неуважні розробники, що видаляють те, що не слід.

Втеча з хмари

Одним AWS допомагає значно економити, а інші зазнають великих витрат. Все залежить від грамотного підходу та необхідності впровадження AWS. Якщо ви вже зрозуміли, що хмара у вашому випадку не вигідна, ми допоможемо перенести інфраструктуру на землю, попередньо прорахувавши майбутні витрати.

Розробка та стратегія хмарної інфраструктури AWS

Наші інженери з проектування інфраструктури AWS використовують перевірені шаблони, щоб гарантувати, що ми створюємо інфраструктуру, яка може бути легко підтримуваною, масштабованою та безпечною для задоволення потреб вашої організації. Ми спроектуємо вашу інфраструктуру так, щоб вона була на 100% кодифікована та автоматизована, що зробить її менш схильною до помилок, більш надійною та стабільною.

Оптимізація витрат AWS та управління витратами

Управління витратами є обов'язковим при використанні хмари, тому що якщо ваша організація не дотримується правильних схем, ваші витрати на хмарні сервіси AWS можуть легко вийти з-під контролю. Провівши аудит оптимізації вашої інфраструктури, ми можемо допомогти вам заощадити приблизно 30%-40% на рік.

Гібридна хмара

Ми можемо побудувати вашу інфраструктуру, використовуючи гібридний підхід до безшовного зв'язку між вашими внутрішніми центрами обробки даних та віртуальною приватною хмарою AWS (VPC) для надсилання даних у висхідному, низхідному або обох напрямках.

Універсальна Масштабованість

AWS дозволяє вам масштабуватись по всьому світу, за запитом. Ми проектуємо вашу інфраструктуру для забезпечення високої доступності та загальної продуктивності, пропонуючи гнучкість протягом усього життєвого циклу підприємства.

Безперервність процесу

Час безвідмовної роботи має першорядне значення, тому ми намагатимемося побудувати вашу інфраструктуру з можливістю самовідновлення. Ми намагаємось передбачити проблеми до того, як вони виникнуть, впроваджуючи належний моніторинг, автотестування та телеметрію для цілісного представлення вашої інфраструктури AWS.

Підприємства повинні створювати системи, які можуть швидко адаптуватися та масштабуватись. Можливість використовувати хмарну архітектуру та сучасні сервіси дозволяє вам залишатися конкурентоспроможними та швидше впроваджувати інновації.

Ми налаштовуємо автоматизацію, щоб контролювати роботу ваших VPC, VPN, стеків моніторингу та кластерів Kubernetes, використовуючи такі інструменти як Cloudformation, Chef, Ansible або Puppet.

dockerПісля виявлення змін у контролі версіями вашої програми при безперервній інтеграції запускається процес складання, який створює образ Docker та відправляє його до реєстру Docker. Крім того, з метою забезпечення якості середовище приймального тестування створює версію програми у вашому кластері. Зміни фіксуються в конвеєрі та зупиняються до початку доставки на продуктив.

Коли тести пройдені та команда успішні, робочий процес GitOps оновлює програму, що працює у вищих середовищах.

Після розгортання програми ви можете активно відстежувати інфраструктуру, щоб миттєво виявляти проблеми з розгортанням і попереджати розробників. Журнали агрегуються, надсилаються та резервуються автоматично.

Якщо проблеми виникають через невдалі розгортання, перебої в роботі сервера, блокування транзакцій у вашій базі даних, що призводять до помилок, проблеми з масштабованістю, що викликають повторне використання програм, наша служба підтримки 24×7 AWS Підтримки може надати послуги управління інцидентами для вашої інфраструктури. Ми також активно підтримуємо вашу інфраструктуру, здійснюючи управління безпекою та виправленнями, перевірку працездатності вашої інфраструктури, оновлення сервісів, моніторинг та резервне копіювання.

    Наші адміністратори сервісів AWS можуть допомогти вашому бізнесу працювати швидше та економічніше, і ми хочемо допомогти вам у цьому. Телефонуйте у контактах або заповніть форму нижче, і один з наших консультантів AWS зв’яжеться з вами.