ITFB, провідна фірма в галузі DevOps та Cloud консалтингу, забезпечує проектування, впровадження, підтримку та навчання інфраструктури Google Compute Engine, яка побудована на Google Cloud Platform (GCP). Ми надаємо послуги GCP та широкий спектр хмарних обчислювальних рішень по всьому світу завдяки нашій високоефективній глобальній комунікаційній інфраструктурі. Ідеальна комбінація GCE та ITFB дозволяє вашим інженерам приділяти більше часу розробці коду та менше часу на керування хмарною інфраструктурою.

Наші послуги для Google Cloud включають:

Глобальна масштабованість

Використовуючи моделі GCP, наші фахівці побудують інфраструктуру з можливістю масштабування по всьому світу за потреби. Ми не тільки гарантуємо, що наші клієнти виграють від покращення загальної продуктивності, а й забезпечуємо гнучкість на кожному етапі життєвого циклу підприємства.

Підтримка Google Cloud

Як тільки ваша нова інфраструктура GCP буде запущена в продуктив, ми можемо допомогти вам з цілодобовою підтримкою для обслуговування аварійних ситуацій та аварійного відновлення.

Проста інтеграція та використання DevOps

Ми не тільки допомагаємо клієнтам знизити експлуатаційні витрати, але й полегшуємо встановлення та підтримку найкращих показників надійності системи.

Миграція в Google Cloud

У разі критичної застарілої вимоги до оновлення системи ми надаємо клієнтам спрощену, швидку та стабільну міграцію інфраструктури на хмарну платформу Google.

Відмовостійкі системи

Наш проактивний підхід забезпечує безперебійну роботу, використовуючи моніторинг, реєстрацію та телеметрію.

Гібридні системи

Наш гібридний підхід забезпечує безперебійний зв'язок між кількома платформами, наприклад, між локальними центрами обробки даних клієнтів та Google VPC.

Вбудована безпека

Безпека є головним пріоритетом розробки вашої інфраструктури на Google Compute Engine. Ми застосовуємо підхід поділу повноважень із принципом найменших привілеїв (PoLP).

Економічний підхід

Ми допомагаємо клієнтам економити завдяки гнучким операціям, що дозволяють щороку скорочувати та підтримувати низькі експлуатаційні витрати.

    Консультації ITFB щодо хмарних сервісів Google та консолі Google Cloud Platform можуть допомогти вашому бізнесу стати швидше та економічнішим, ми хочемо допомогти вам у цьому. Телефонуйте або заповніть форму, і один із наших консультантів Google Cloud зв’яжеться з вами.